Wítejte na mém blogu o
Miley Cyrus
a
Lady Gaga

Image-268.png Scratte image by Olivia_Stoner
Scratte

Lady Gaga

Lady Gaga-fotky pro Q

24. února 2010 v 16:07 | ×Miley×
Zpěvačka Lady GaGa se v magazínu Q představila jako třiadvacetiletá Stefani Germanotta, která není vůbec tak výstřední, jak si o lidé myslí.
Své extravagantní modely, na kterých si dává opravdu záležet, nechala tentokrát stranou a dala se vyfotit jen v černých kalhotách a kovovém řetězu. Ukázala tak tetování na levé ruce a levém boku.
V rozhovoru pak sama sebe označila za lady. "Věřím v určité věci: vaření, podávání večeře, starání se o svou rodinu. Takže se celkem považuji za lady," řekla GaGa, která prý touží po hodném manželovi a dětech a vadí jí, že ji lidé odsuzují kvůli velkému sebevědomí.
"Kritizují mě, že prý jsem arogantní. Protože když si je žena jista sama sebou, každý ji za děvku, ale když je takový muž, tak je to normální," řekla Lady GaGa, která o svou image musela bojovat i se svým nakladatelstvím.

zdroj:paparazzi.cz

Lady Gaga-brala jsem tuny kokainu!

21. února 2010 v 19:41 | ×Miley×
Jak sama přiznala, své debutové veleúspěšné album natočila Lady Gaga ještě pod vlivem drog. Hned potom se podrobila léčebné rehabilitaci. Co ji k tomu přimělo? Otec! Když ji jednoho dne pořádně seřval! "Znovu jsem se cítila jako malá holka, přemýšlela jsem, jak můj otec vlastně ví, že jsem na koksu. Ale ještě ten den jsem si uvědomila, že pokud sama se sebou nic neudělám, je s mými sny ámen," uvedla zpěvačka

"Můj otec mi řekl, že pokud zůstanu na drogách, přijdu o všechno, co jsem si vydobyla. Nikdy jsme už pak spolu o tom nemluvili," říká Lady Gaga. A vzpomíná s odporem na dobu, kdy kokain brala po lžících. Vzpomínku na svého otce vložila do písničky Dirty Rich. Tomu, že však už na ničem nejde, jde někdy opravdu jen těžko uvěřit.

zdroj:paparazzi.cz

Lady Gaga-mojí ženou roku je .....

3. ledna 2010 v 15:28 | ×Miley×


Lady Gaga letos překvapil úspěch amatérské zpěvačky Susan Boyle, která se stala díky své účasti v televizní show Britain´s Got Talent takřka přes noc celosvětovou senzací. "Miluju Susan Boyle. Je mojí ženou roku. Za jediný rok dosáhla víc než většina umělců za celý život. Přitom nikdo předtím ani nevěděl, že existuje. Teď bourá světové hitparády a nechává za sebou největší hudební hvězdy," obdivuje Lady Gaga.

Lady Gaga a Miley Cyrus-setkání s Anglickou královnou

11. prosince 2009 v 19:30 | ×Miley×
Lady GaGa byla pozvána na výroční koncert Royal Variety Performance, jehož se účastní vždy i královna se svým chotěm princem Phillipem. Každý se bál, co zase třiadvacetiletá Američanka vyvede a Lady GaGa své fanoušky ani odpůrce rozhodně nezklamala. Nechala si ušít šaty z alžbětinské doby, ovšem ne z látky, ale z plastu a na obličeji měla líčení, za které by se nemusel stydět ani Marilyn Manson.
Britská královna však nebyla vůbec pobouřena. Naopak. Podle očitých svědků ji zpěvačka velmi pobavila a dokonce rozesmála.
Britská královna Alžběta II., princ Phillip a komik Frank Carson s vnoučatyLady GaGa se setkala s královnou Alžbětou II.
I její vystoupení bralo dech. "Dobrý večer v Blackpoolu. Dopřejte mi, vážení, abych slyšela chrastit vaše šperky!" začala Lady GaGa. Posadila se k pianu a i s ním byla vynesena do výšky, kde odzpívala píseň Speechless, kterou napsala pro svého nemocného otce. Ten seděl onen večer v publiku.
Jejímu Veličenstvu se na Royal Variety Performance představily i další americké zpěvačky. Miley Cyrusová vystoupila v kostýmu, který britský deník Daily Mail popsal jako nejodvážnější obleček celého večera. V minišortkách vypadala sedmnáctiletá hvězdička na britský vkus až příliš sexy. Pro setkání s královnou se raději převlékla do dlouhých oranžových šatů, které sice zakrývaly nohy, ale zase odhalovaly hrudník.
 
 

Reklama
Ahoj, doufám že se vám tady líbilo a zase se vrátíš.:-)